Yaşam

Yasak Elma 161. bölüm fragmanını izle! (VİDEO) Yasak Elma yeni bölüm fragmanı! Yasak Elma fragmanı haftaya mı yayınlanacak?

Kasaba Hekimi 161. fragmanı izle! Yasak Elma 161. bölüm fragmanının çıkıp çıkmadığı merak ediliyor. Televizyonlarda yayınlanan ve büyük beğeni toplayan Yasak Elma dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, ne zaman yayınlanacak? Peki Yasak Elma 161. bölüm fragmanı neden yayınlanmadı? Yasak Elma fragmanı haftaya mı yayınlanacak? Yasak Elma mı sonraki bölüm fragmanı yayınlandı, izle!Kasaba Doktoru 161.bölüm 2.bölüm fragmanı ve Yasak Elma 161.bölüm yeni fragmanı yayınlandığında haberimizde yer alacak. İşte Yasak Elma 161. bölüm fragman videosu!

YASAK ELMA 161. BÖLÜM FRAGMANI!

Kasaba Hekimi 161. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Kasaba Hekimi yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizde olacak.

YASAKLI ELMA YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YASAK ELMA SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Doğan, Yıldız’ı sevdiğinden emin olur, yaşananları unutup her şeye yeniden başlamayı teklif eder ama Yıldız’ın bir kuralı vardır. Kumru ve Selim yakınlaşırken ortadaki kişinin Handan olacağını kimse bilmiyor.

YASAK ELMA KONUSU NEDİR?

İki kız kardeş Zeynep ve Yıldız, birbirlerinden çok hoşlanmalarına rağmen tamamen farklı iki karakterdir. Yıldız sosyetenin kraliçesi Seçkin Argun ile tanışır ve bu onun hayatının tamamen değişmesine neden olur. Nadir, karısı Halit Argun’dan kurtulmak için Yıldız’ı kullanmaya karar verir. Yıldız’a hayatının teklifini sunan Ender, kızın hayatını baştan sona değiştirecektir. Yıldız’ın hayatı bu haliyle dalgalanma yaşarken ablası Zeynep’in çalıştığı şirketi Alihan Taşdemir isimli bir iş adamı satın alır. Alihan son derece kibirli, kendini beğenmiş, varlıklı bir iş adamıdır ama Zeynep patronun tam tersidir. İkisi arasındaki bu karşıtlık bir süre sonra çekime dönüşür. Ancak burada Zeynep’in bilmediği bir detay vardır ki Alihan, Halit’in ortağı ve ikinci eşinin kardeşidir. Yıldız’ın kararı sadece onun hayatını etkilemekle kalmayacak, ablasının da hayatını baştan sona değiştirecektir.

YASAK ELMA OYUNCULARI

Şevval Sam, Eda Ece, Biran Damla Yılmaz, Murat Aygen, Melisa Doğu, Barış Aytaç, Serkan Rutkay Ayıköz, Emre Dinler, Ceyhun Mengiroğlu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu