Haber

Dilan Polat’ın gözaltına alınmadan önceki paylaşımı dikkat çekti!

Hakkında kara para aklama iddiasıyla soruşturma başlatılan ve geçtiğimiz günlerde şirketleri aranan Dilan Polat ve Engin Polat çifti gözaltına alındı. Dilan Polat’ın gözaltına alınmadan önce oğluyla birlikte yaptığı paylaşım dikkat çekti.

Kara para aklama ve vergi kaçakçılığı iddialarıyla gündeme gelen Dilan Polat ve Engin Polat çiftinin bağlantılı tüm şirketleri tek tek inceleniyordu.

Geçtiğimiz günlerde İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı’nın başlattığı soruşturma kapsamında Dilan Polat ve eşi Engin Polat’la ilgili şirketlerde arama başlatılmıştı. Dijital ekipmanlar ve defterler incelendi.

Soruşturma sonucunda Polat çifti, İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Hatalar Şube Müdürlüğü tarafından evlerinde gözaltına alındı.

Polat çiftinin yanı sıra Sıla Doğu, Kürşat Polat ve Ahmet Gün de gözaltına alındı. Bazı gazeteciler, Polat ailesinin delilleri yok etmeye çalışması nedeniyle bu operasyonun gerçekleştirildiğini belirtti. Polat çiftinin delilleri yok etmeye çalıştığı iddia edildi.

Dilan Polat’ın gözaltına alınmadan önceki paylaşımı dikkat çekti.

Oğluna sarılırken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşan Polat, “Vedalar sadece tatlı kalpleri incitir” sözleriyle müzik ekledi.

haber-doganhisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu