Yaşam

Üçlüye İtiraf: Kendisinden 30 Yaş Küçük Adamla Evlendiği İddiaları Kanadı!

Esra Erol’a katılan 51 yaşındaki Ramazan Ulusoy, kendisinden 30 yaş küçük olan 22 yaşındaki eşi Bengüsu Ulusoy’un çocuklarıyla birlikte kaybolduğunu söyledi. Kısa sürede bulunan Bengüsu’nun canlı yayında anlattıkları kanımızı dondurdu.

51 yaşındaki Ramazan Ulusoy, kendisinden 30 yaş küçük olan eşi Bengüsu Ulusoy’un kaybolduğunu iddia ederek Esra Erol’a geldi. Ortaya çıkan detaylar izleyenleri şok etti.

Ramazan Ulusoy, 5 aydır kayıp olan eşinin kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle karakola şikayette bulunduğunu ancak sığınma evine yerleşen eşine şiddet uygulamadığını söyledi. Bu tartışmanın yanı sıra Ramazan ve Bengüsu’nun ortasındaki yaş farkı da dikkat çekti.

Birbirlerine aşık olduklarını, yaşlarının bitmesini beklediklerini anlatan Ramazan, o sırada hamile kalınca evlendiklerini anlattı. Bengüsu’nun mağdur olduğunu ve babasının “Kızımı bu hayattan kurtar” dediğini sözlerine ekledi.

Daha sonra Esra Erol, Bengüsu’nun bulunduğunu açıkladı. Stüdyoya 22 yaşında üç çocuk annesi bir genç bayan geldi. Bengüsu gelir gelmez Ramazan, hayatında biri olup olmadığını sordu. Bengüsu, “Hayatımda kimse yok” dedi.

8 aylık hamileyken şiddet uyguladığını hatta dokunmamak için arabadan atladığını anlattı. Ramazan’ın 12 yıldır dini nikahlı olduğu bir kişinin olduğu ortaya çıktı. Ramazan, Nevin ile Bengüsu’nun 5 yıldır aynı evde yaşadıklarını söyledi.

Bengüsu, “Ramazan’la tanıştığımda 16 yaşıma yeni girmiştim. Fırında çalışıyordum. Ramazan da fırıncının arkadaşıydı. Bana takıntılıydı. Babamla yakınlaştılar.” söz konusu. O dönemde kendisine “ağabey” diye hitap ettiğini söyleyen Bengüsu, ailesiyle birlikte bir süre Ramazan’ın evinde kalmaya başladığını da anlattı.

Bengüsu, “Sürekli alkol alıyor, beni ve çocukları dövüyor. Hamileyken kocam beni inşaatta çalıştırdı” diyen Bengüsu, eşi Ramazan’ın şiddetten kurtulduğunu anlattı.

Ramazan, iki kadının birlikte yaşamayı kabul ettiğini ve nikah şahitlerinin dindar eşi Nevin olduğunu iddia etti.

O sırada Bengüsu, Ramazan’ın 14 yaşındaki Suriyeli bir kıza tecavüz ettiğini canlı yayında itiraf etti. Bu itiraf kanı dondurdu!

Bakalım gelecekte neler olacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu