Haber

Taşova’da depremzedeler için iftar

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından Amasya’nın Taşova ilçesinde yaşamaya başlayan depremzedeler için iftar ikramı yapıldı.

Taşova Kaymakamlığı tarafından özel bir kafede düzenlenen iftar programına depremzede aileleri, Kaymakam Ahmet Gökçecik, Belediye Başkanı Bayram Öztürk, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Barış Gündüz katıldı.

Kaymakam Gökçecik yaptığı konuşmada, “Ramazan ayını paylaşmak ve sabretmek, yokluğun anlaşıldığı, iftar doyumuyla birleştiği günlerdir. On bir ilimizde meydana gelen depremlerden önce her şeyimiz vardı, bazıları Depremden sonra hiçbir şeyimiz kalmadı.Cumhurbaşkanımız elinden geleni yapıyor ve yapmaya da devam ediyor”Hepinizin bir an önce kalıcı konutlarınıza yerleştirilmesi ve eski yaşam sisteminizin kurulması için aktif olarak çalışıyoruz. İnşallah bir an önce esnafımızı ve sanayimizi canlandırmak için sabırsızlıkla bekleyen 11 ilimiz olacak ve Türkiye önümüze bakacaktır. Devletimiz depremden etkilenen vatandaşlarımız için elinden geleni yapacaktır, bundan kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

İftardan sonra dualar okundu.

cildirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beşiktaş eşya depolama
Başa dön tuşu