Yaşam

Popüler yazar Ali Bayam’ın mutlaka okunması gereken bir kitabı: Gittiğim Her Yerde Çiçek Açacağım

İlk eseri Bir Adam Her Zaman Yuvasına Döner’de insanın hayatında en değerli şeyin göğsünde taşıdığı mücevher olduğunu edebi bir dille anlatan Bayam, ikinci kitabında umut dolu cümlelerle okuyucularına sesleniyor.

Ali Bayam ilk kitabıyla büyük bir yazar olacağının sinyallerini vermişti. Bu kitapta insanlar, umutlar ve deneyimler var. Ali Bayam’ın usta kaleminden çıkan bu güzel kitaba bayılacaksınız.

28 Ekim’de başlayıp 5 Kasım’da sona eren Tüyap Fuarı’nda 4 Kasım Cumartesi günü okuyucularıyla bir araya gelen Ali Bayam’a yoğun ilgi vardı. Kitaplarını yazara imzalatmak için sıraya giren kitapseverler büyük ilgi gördü. Ali Bayam’la tanışmanın mutluluğu.

Ali Bayam kitabını şöyle anlatıyor;

“Herkesin kendinden bir şeyler bulacağı bir kitap”

Yazar, umuda sahip olmanın en değerli yolunun yarına olan inancımızdan geçtiğini belirtiyor. “Yarının hayatımızın en güzel günü olma ihtimali var… İşte bu yüzden yarına dair umudumuzu canlı tutmalı, gelecek güzel günler için çabalamalıyız. “Gittiğim Her Yerde Çiçek Açacağım” okuyan herkesin hayatın zorluklarına karşı güç verebilecek ve ona tutunabilecek bir cümleyi yakalayabileceği bir eser.”söz konusu.

“Bu benim hayatım”

Ali Bayam yeni kitabında okuyucularına şunları söylüyor: “Bu benim hayatım” “diyebilmenin önemini ve bu kabulden sonra yaşanabilecek güzellikleri anlatır.” Hayatın akışında mutluluklar kadar gözyaşlarının da olduğunun altını çizerken, her durumda umudu çekip çıkarmanın insanın kendi gücüyle mümkün olduğunu belirtiyor.

Sayfa: 112

“Güzel günler gelecek”

Yazar, ikinci kitabı “Gittiğim Her Yerde Çiçek Açacağım” ile düştüğü yerden kalkabilmenin güzelliğine inanan herkese bir mesaj sunuyor. “Güzel günler gelecek”Sözleriyle bana sarılıyor.

Yazar Ali Bayam kitap fuarında okurlarıyla buluştu.

Kitaptan…

Meraklı okuyucular için kitabın tadına bakıyoruz;

“Yaşamak yolda yürümek gibidir… Bir rota çizer, yolun tüm kolaylıklarına ve zorluklarına katlanırsınız. İnişli çıkışlı süreçlerde yorulursunuz, bazen de normalde sorunsuz bir süreçten geçersiniz. İnsan hayat yolunu monoton bir çizgide yürüyemez. Yürüyüşün yanı sıra düşme de var. Düşüşün olduğu yerde yükseliş de olur. Düştüğünüz yerden değişmiş, dönüşmüş olarak kalkmalısınız. Her acı, her düşüş, her başarısızlık, her yorgunluk, görmeyi bilenler için bir öğretmendir.”

Kitap sayfası için iletişim:

[email protected]

kuluncak-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu