Haber

Muhalefette kıyamet kopuyorken, Cumhur İttifakında neden bir çalkantı yok?

Hain darbe girişiminden bu yana Türkiye, ekonomik krizler, koronavirüs salgını, Rusya-Ukrayna savaşı, yüzyılın felaketi, algı operasyonları, milyonları etkileyen yangınlar ve diğer felaketler gibi birçok zorluğun üstesinden geldi ve hükümet ittifakına ciddi bir sınav verdi. her seferinde ortaklar.

“MHP’YE GÖNÜNÜ SEVEN KARDEŞLERİMLE TEK KALP OLDUK”

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhur İttifakı’nın Yenikapı’daki “Büyük İstanbul Mitingi”nde şu ifadeleri kullandı; 15 Temmuz’un hemen ardından 7 Ağustos’ta bu meydanda yeniden bir araya gelerek dost ve düşmanlara birlik, beraberlik ve kardeşliğimizi gösterdik. Yenikapı ruhu, İstanbul’u fetheden ve bize emanet eden ruhun devamıdır. Sayın Bahçeli’yle, AK Parti’ye, Milliyetçi Hareket Partisi’ne gönül vermiş kardeşlerimle, Cumhur İttifakı’na inanan ve güvenen tüm kardeşlerimle bugün bir kez daha bu İstanbul için Yenikapıda’dayız. Şu anda aldığım resmi rakam 1 milyon 600 bin. Yani 1 milyon 600 binimiz tek yürek olduk, tek yürek olduk, bir olduk, birlikteydik, büyüdük, canlandık, kardeş olduk, hep birlikte Türkiye olduk.

“2023’ÜN EN DEĞERLİ SEÇİMİ” OLAN SEÇİM DÜNYASINDA BÜYÜYEN İTTİFAKLAR

Dünya çapında birçok yayın kuruluşu ve gazetenin “2023 yılının en önemli seçimi” olarak nitelendirdiği Türkiye Cumhurbaşkanlığı Seçimi’nde Cumhur İttifakı ve 7 partili koalisyon sahneye çıktı.

2023’TE CUMHURİYET BÜYÜSSE BİLE YİNE TEK SES VAR

Yerel ve milli değerler ekseninde bir araya gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, HÜDA-PAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu, DSP Genel Başkanı Aksakal ve Erdoğan’ı destekleyen ATA İttifakı’nın Cumhurbaşkanlığı adayı Sinan. ikinci yarı. Cumhurbaşkanlığı Seçimini Oğan kazandı.

31 MART İSTİŞARELERİ

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın aralık ayı başında başlattığı oryantasyon kampanyasının sona ermesinin ardından AK Parti ile MHP’nin seçim iş birliği büyük ölçüde netleşti. Buna göre AK Parti 52 ilde aday çıkaracak, 22 ilde ise MHP ile rekabete girecek.

haber-karamursel.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu