Haber

Manisa’nın Trafik ve Ulaşım Komisyonu Alaşehir’de toplandı

MANİSA (İGFA) – Manisa Büyükşehir Belediye Meclisi Trafik ve Ulaşım Kurulu, Kurul Lideri Salih İnhisarı başkanlığında, Alaşehir’de toplandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Lideri Hüseyin Üstün’ün de yer aldığı toplantı öncesinde kurul üyeleri, Manisa Büyükşehir Belediyesi Alaşehir Hizmet Binası’nı ziyaret etti.

Daha sonra Manisa Büyükşehir Belediyesi Alaşehir Şehit Fethi Sekin Gençlik Merkezi Toplantı Salonu’nda komiteye sevk edilen unsurlar görüşüldü. Toplantıya Alaşehir Sürücüler ve Arabacılar Esnaf Odası Lideri Şevki Ağırbaş ile birlikte ilçede toplu taşıma hizmeti veren kooperatif ve firmaların temsilcileri katıldı. Toplantıda, ilçedeki J Plaka, T plaka ve toplu ulaşım araçlarının durumu hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Toplantı sonrasında Trafik ve Ulaşım Komitesi üyeleri ve Ulaşım Dairesi Lideri Hüseyin Üstün, Alaşehir Sürücüler ve Arabacılar Esnaf Odası’nı ziyaret etti. oda Lideri Şevki Ağırbaş tarafından ağırlanan heyet, ilçedeki çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu. Ziyaretin akabinde kurulun ilçedeki çalışması tamamlandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu