Haber

Malkara Belediyesi Şubat ayı Meclis Toplantısı Yapıldı

5393 sayılı Kanunun 20’nci maddesine göre Malkara Belediye Meclisi, Şubat Olağan Meclis gündem maddelerini görüşmek üzere 6 Şubat 2024 Salı günü saat 16.00’da Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul başkanlığında Belediye Meclis Salonu’nda toplandı. Toplantı.

Şubat ayı Konsey Toplantısı; Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimiz adına saygı duruşunun ardından Belediye Meclis Salonu’nda yapılan açılış konuşması, yoklama ve meclis gündem maddelerinin okunmasıyla başladı.

Gündemin ilk maddesinde yer alan Yol Harcamalarına Katılım Payı’na ilişkin Plan ve Bütçe Kurulu raporunun maddesi görüşüldü ve oybirliğiyle kabul edildi.

Gündemin 2. unsurunda yer alan Uygulama İmar Planı Değişikliği İmar Kurulu raporunun maddesi görüşüldü ve oybirliğiyle kabul edildi.

Gündemin 3’üncü maddesinde yer alan Yazı İşleri Müdürlüğü’nün Toplantının Erteleneceği Ayın Belirlenmesine İlişkin maddesi görüşüldü ve Ağustos ayı tatiline oybirliğiyle kabul edildi.

Gündemin 4’üncü maddesinde yer alan Malkara Vergi Dairesi Başkanlığı Takdir Kuruluna 2 asil ve 2 yedek üye seçimine ilişkin Sicil Müdürlüğü’nün maddesi görüşüldü.

Yapılan oylama sonucunda Malkara Vergi Dairesi Başkanlığı Teşekkür Komitesi’ne 2 Asil Üye Hüseyin Vasfi Güner, Gökhan Doğan ile 2 Yedek Üye Bahadır Uysal ve Mehmet Fazilet seçildi.

İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’nün gündemin 5’inci maddesinde yer alan Boş-Dolu Takım Değişikliği yazısı görüşüldü ve oybirliğiyle Plan ve Bütçe Kurulu’na havale edildi.

Ara toplantının ardından Plan ve Bütçe Kurulu raporu görüşüldü ve oybirliğiyle kabul edildi.

Aksakal Mah. Gündemin 6’ncı maddesinde yer alan Emlak ve Kamulaştırma Müdürlüğü’nün Kamu Yatırım Kararına ilişkin yazısı görüşüldü ve oybirliğiyle Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

Orta heyetin ardından Plan ve Bütçe Kurulu raporu görüşüldü ve oybirliğiyle kabul edildi.

Gündemin 7’nci maddesinde yer alan Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nün Traktör Tahsisine ilişkin maddesi görüşüldü ve oybirliğiyle Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.

Orta komisyon toplantısının ardından Plan ve Bütçe Komisyonu raporu görüşüldü ve oybirliğiyle kabul edildi.

Strateji Geliştirme Başkanlığı’nın Gündemin 1’inci maddesinde yer alan Ek Bütçe yazısı görüşüldü ve oybirliğiyle Plan ve Bütçe Komisyonu’na havale edildi.

Ara toplantının ardından Plan ve Bütçe Kurulu raporu görüşüldü ve oybirliğiyle kabul edildi.

Strateji Geliştirme Başkanlığı’nın Gündemin 2’nci maddesinde yer alan 2024 Fiyat Tarifesi Güncellemesine ilişkin maddesi görüşüldü ve oybirliğiyle Plan ve Bütçe Kurulu’na havale edildi.

Orta komisyon toplantısının ardından Plan ve Bütçe Komisyonu raporu görüşüldü ve oybirliğiyle kabul edildi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

pazarajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu