Yaşam

La Fann’ın Bahar Kokuları

La Fann, yeni kolonyalarıyla her bir spreyde, göz alıcı bir çiçek bahçesinde yürüdüğünüzü hissettiren kokuları sunuyor. Seçtiğiniz kokuyu parfümlü ipek kağıtlar, baş harfinizi taşıyan hediye kutuları, kişiselleştirilmiş kartlar ve şık kurdelelerle özel hissettiren bir paketleme ile yüceltiyor. La Fann kolonyaları yüksek yoğunluk ve doğal içerik ile geliştirildiğinden dolayı uzun süre kalıcı kokusu gün boyu size eşlik ediyor.

Arkanızda çiçeklerden parıldayan bir iz bırakın: Honeysuckle & Tonka

Honeysuckle & Tonka. Honeysuckle & Tonka, hanımeli tatlılığını ve ışıltılı cazibesini yakalıyor. Tatlı ve sarhoş edici aromasıyla hanımeli çiçeği, yaseminin baştan çıkarıcı cazibesine zarif bir şekilde karışıyor. Kokunun temelinde, dünyevi meşe yosunu, sabah çiğiyle ıslanmış ağaç diplerinden gelen esintiyi yaşatırken, tonka fasulyesi ise sıcak bir tatlılık katıyor.

Lüks bir huzur yolculuğu: White Tea

Lavanta ve portakal çiçeğinin zarif esansını misk ve odunsu amberle ustaca harmanlayan bu kolonya, sıcak bir dokunuşla olağanüstü bir cazibe yaratıyor. Beyaz çay yapraklarının zarif kokusunu ustalıkla yansıtan koku, sizi lüks bir huzur yolculuğuna çıkarıyor.

Bahar gibi renkli, bahar gibi güneşli: Spring Flower

Spring Flower; şık, zarif ve bir o kadar da göz alıcı çiçeklerin bahar etkisini yaşatıyor. Koku kalbinde narin bulgar gülü, büyüleyici iris, gösterişli manolya çiçeğini taşıyor.

Her spreyde ferahlatan bir çiçek buketi: Lime & Verbena

Lime & Verbena Kolonya, mine çiçeğinin canlı kokusunun, yeşil çay ve misket limonunun tazeliğiyle neşeli kombinasyonunu taşıyor. Mine çiçeğinin olağan dışı narenciye kokusu ile yeşil çayın tazeleyici, misket limonunun ferahlatıcı kokusu ile birleşiyor ve teninize canlı bir dokunuş yapıyor.

Teninizle bütünleşen duyusal sadelik: Pure Freesia

Pure Freesia, beyaz miskin duyusal sadeliği, sizi kremsi yumuşaklıkla sarıyor ve ince nüansları karşı konulmaz bir çekicilikle güçlendiriyor. İlk karşılaşmada menekşe yaprakları ve ardıçla büyülüyor, kalbindeki narin çiçek buketine zemin hazırlıyor. Koku ortaya çıktıkça amber, frezya, çin yasemini sizi kucaklamasıyla kompozisyona çiçeksi bir zarafet katılıyor. Bu koku annenizin teniyle bütünleşip, temiz bir ten kokusu gibi yayılıyor.

La Fann’ın baharın neşesini kucaklayan kokularına online mağazalarından inceleyebilirsiniz.

haberserdivan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu