Ekonomi

KTO Başkanından 10 Kasım mesajı

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Kayseri Ticaret Odası (KTO) Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Gülsoy, mesajında ​​şunları söyledi: “Bağımsızlığımızın mimarisi olan Atatürk vizyonu, her zaman yol göstericimiz olmaya, yolumuzu aydınlatmaya devam edecektir. Onun emanetlerini sonsuza kadar koruyacağız. “Ulu Önderimizi aramızdan ayrılışının 85. yıl dönümünde rahmetle, özlemle, minnetle, saygı ve minnetle anıyorum.” söz konusu. Sözlerini kullandı.

KTO Lideri Gülsoy, açıklamasına şöyle devam etti; “Bize özgür ve bağımsız bir millet olarak yaşama onurunu veren Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü her zaman sevgi ve özlemle anacağız. Atalarımızı andığımız bu günde, onun unsurlarıyla gösterdiği amaç uğruna gerçek bir kararlılık ve azimle aldığımız kutsal emaneti gelecek nesillere taşıyacağız. ‘Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, tek bir şeye ihtiyacımız var; çalışkan olmak.’ Büyük Cumhurbaşkanı Mustafa Kemal Atatürk’ün sözlerine cevaben, bugün her türlü kirli oyuna rağmen birleşmeyi başarmış bir milletin mirasçıları olarak Cumhuriyetin kazanımlarına ve bedellerine sahip çıkmalı ve var gücümüzle çalışmalıyız. sonsuza kadar hayatta kalmasını sağlayın.

Atatürk’ün ve aziz atalarımızın mirası olan laik, demokratik, çağdaş Türkiye Cumhuriyeti’ni ülkesi ve milletiyle bölünmez bir bütün olarak sonsuza kadar koruyup kollayacağız. Bu tarihten kaynaklanan sorumluluğumuz gelecek nesillere karşı en büyük görevimizdir. Türk iş dünyası olarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin varlığını ilelebet sürdürebilmesi için ekonomik bağımsızlığını koruması gerektiği bilinciyle hareket edecek ve bu prensip doğrultusunda çaba göstereceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk bağımsızlık mücadelesinin büyük önderi, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarımızı ve uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi saygıyla anıyoruz. vatanları uğruna; Seni minnetle, şükranla, saygıyla ve rahmetle anıyorum. Tanrı ruhunu dinlendirsin.”

polateliajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu