Haber

Kaya Clinique uzmanları: Güzellik sektöründe medikal estetik uygulamaları hızla yükseliyor

Son yıllarda insanların fiziksel görünümlerini değiştirmek için tercih ettikleri en popüler sistemlerin başında medikal estetik uygulamaları gelmektedir. Güzellik endüstrisi, medikal estetiğin erkekler ve kadınlar arasında artan bir talep olduğunu bildirmektedir. Dünya estetik tıp pazarının 2021 yılında 16 milyar doları aşacağı tahmin ediliyor ve bu rakamın 2026 yılına kadar yıllık yüzde 8,6 büyüme ile 28 milyar dolara çıkması bekleniyor.

UYGULAMALAR YAŞLANMAYI ÖNLER

Kaya Clinique uzmanları, medikal estetik uygulamaları; Kişilerin yüz, boyun, göğüs, karın, kalça ve bacaklarını yeniden şekillendirmelerine yardımcı olurken ince çizgi ve kırışıklıkların azalmasına, cilt tonu ve dokusunun düzeltilmesine, lekelerin azalmasına ve cilt sıkılığının artmasına yardımcı olduğunu belirtti. Güzellik endüstrisi, birçok medikal estetik uygulamanın hızlı, etkili olduğuna inanmakta ve neredeyse ağrısız olarak kabul edildiğini belirtmektedir. Bunların ortasında botoks, dolgu, kimyasal peeling, lazer epilasyon, liposuction, dudak büyütme, çene ve yanak dolgusu gibi uygulamalar yer almaktadır.

UZMAN TIBBİ HAYAT KURTARIR

Kaya Clinique uzmanları, medikal estetik uygulamalarının hafife alınmaması gerektiği konusunda insanları uyarırken, her medikal estetik uygulamasının önemli riskler taşıyabileceğini ve yanlış uygulama yapılması durumunda önemli sonuçlar doğurabileceğini, bu nedenle medikal estetik uygulamalarının sadece bir uzman tarafından yapılması gerektiğini öne sürdüler. alanında uzman sağlık uzmanı.

POPÜLERİYETİ GÜNDÜZ ARTIYOR

Kaya Clinique uzmanları, güzellik sektöründe medikal estetik uygulamalarının popülaritesinin gelecekte de artarak devam edeceğinin altını çizerek, tüketicilerin saygın sağlık profesyonelleri ve lisanslı tesislere gitmesi gerektiğini vurguladı.

piraziz-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu