Yaşam

Fatih Altaylı’nın RTÜK Açıklaması Yanıt Aldı

Gazeteci Fatih Altaylı, dün akşam Habertürk ekranlarında yayınlanan yayında RTÜK ile ilgili çarpıcı bir tez ortaya attı. Altaylı, normalde akşam için bir yardım yayını planladıklarını ancak RTÜK’ten “yapma” talimatı aldıklarını söyledi.önermişti.

Bugün Fatih Altaylı’nın açıklamaları hakkında RTÜK Lideri Ebübekir Şahin’den Açıklama geldi. Şahin’in RTÜK internet sitesinde yayınlanan açıklaması şöyle:

“Altaylı’nın açıklaması yalan ve iftiradır”

“Fatih Altaylı her zamanki gibi sorumlu davranmadı ve soruşturma yapmadı. manipülasyon peşinde.Duyarlı yayıncılarımız tarafından başka bir yardım kampanyası yapmak yerine, daha güçlü bir takviye için birlikte kampanya yapılmasına karar verildi.

RTÜK olarak bunu destekledik. Kampanya detayları önümüzdeki günlerde açıklanacak. Yardım kampanyalarını engellememiz söz konusu değil, aksine tüm yardım kampanyalarını destekledik. desteklemeye devam edeceğiz.

Fatih Altaylı’nın açıklaması net yalan ve iftiradan ibarettir.

Fatih Altaylı, yayın sırasında RTÜK’e şu yanıtı verdi:

“Bazıları ‘Fatih Altaylı manipüle ediyor’ dedi. Hayatımda hiçbir şeyi manipüle etmediğime buradaki herkes şahittir. Fatih Altaylı manipüle etmez. Hangi kutsal şeyi istiyorsanız, üzerine basıp konuşuruz. Fatih Altaylı hiçbir alanda manipüle etmemiştir, bunu bilin.

Bu mesleği bırakıyorum, manipüle etmiyorum. Elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Hayatımız boyunca kimsenin oyuncağı olmadık, olmamaya çalıştık. Her zaman bilmeden rastlayabiliriz. Yanlış bir şey söyleyerek yanıltılmış olabiliriz. Ama manipülasyon bizim kitabımızda yok.

Bizim kitabımız dürüst kitaptır. Gerçek hakkında konuşuruz. İsteyen rahatsız olur, isteyen tehdit eder, hayatımda hiç kaçırmadım. Herkese iyi geceler. Aklımız, fikrimiz, her şeyimiz deprem bölgesinde” dedi.

Fatih Altaylı’dan tartışmalı açıklama:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beşiktaş eşya depolama
Başa dön tuşu