Haber

Devlet Bahçeli: Türkiye’de DEM’li CHP koptu

MHP Lideri Devlet Bahçeli, partisinin Türkiye Büyük Millet Meclisi küme toplantısında konuştu.

Bahçeli’nin açıklamalarından satırbaşları şöyle:

YOLUMUZU KAPATMAK İSTEDİLER AMA BAŞARAMADILAR: Geçtiğimiz 9 Şubat’ta MHP’nin kuruluş yıldönümünü anmıştık. Türk milliyetçiliğinin 3 hilal çatısı altında kurumsallaşması bölge siyasetini de farklı açılardan etkilemiştir. Başarısız demokrasi hayatımıza yeni bir fırsat sundu. Anadolu’nun manevi zenginliğini ve geleceğin güçlü Türkiye’sinin inşasını hedefledi.

Kuruluşumuzun 55’inci yılı münasebetiyle Ankara’da düzenlediğimiz toplantı muhteşem bir atmosferde gerçekleşti. 55 yıl gönüldür, yükseliştir, şereftir. İhanetlerle yolumuzu kesmeye çalıştılar ama başaramadılar. İçimizden topladıklarıyla bizi karşı karşıya getirdiler ama başarılı olamadılar. Rüyaları kabusa dönüştü. Bu durum dua niteliğindedir. Kötü planlar yok olmaya mahkumdur. Hiçbir alçak, halkı ve onların davasını bozmak için doğmamıştır. MHP ve ideal ocakları dimdik ayaktadır.

Partimiz gücünü milletten almaktadır. Millet olmakla birlikte dünyanın çehresi değişti. Demokrasiler millet gerçeğinden beslenir. Millileştirme tamamlanmış bir süreç değil devam eden bir süreçtir.

ALPER GEZERAVCI BİZİM GURURUMUZ: Gezeravcı kardeşimizin memleketine hayırlı uğurlu olmasını diliyor, daha nice Türk çocuğunun uzaya çıkmasını temenni ediyorum. Alper Gezeravcı bizim gururumuzdur. Artık uzaya Türkçe yaklaşmanın zamanı geldi. Bugünün yağlıboya tablosu yarının paha biçilmez tablosudur. Yükselmenin hiçbir zararı yoktur. Uzay hakimiyetinin perdesi açıldı.

MUHALEFET SİYASİ İFLAS BAYRAĞINI ÇEKTİ: Ne CHP’nin ne de diğer karanlık muhalefet partilerinin gündemleri ülkenin acılarıyla örtüşmüyor. Özgür Bey demli çay içip içmediğimizi merak etti. Çayı severiz, berrak olursa daha çok severiz. Özgür Bey ayakkabı mağazası hakkındasınız. Özgür Bey, demli çay mı istiyorsunuz? Size de çay ayıralım. Çayı başka bir amaçla istiyorsanız, söylediklerimize kusura bakmayın. Bayat, yozlaşmış siyasete hayır diyoruz.

ADIMLANAN CHP TÜRKİYE’DEN KIRILDI: 31 Mart seçimlerine 48 gün kala CHP bilinmeyen müzakerelere girdi. Gizli gerçekler ve kirli çıkar ağları gözden kaçmayacaktır. Alayının hilesi 31 Mart seçimlerinde ortaya çıkacak. DEM’in hilelerinin hiçbir faydası olmayacak. Köklü CHP Türkiye’den koptu. Kılıçdaroğlu’nun laneti gerçekleşecek.

(HABER MERKEZİ)

haber-yenice.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu