Haber

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, yerel seçimlere hazırlık için milletvekilleriyle toplantı yaptı

KERİM UĞUR

CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile birlikte, İzmir milletvekilleri ile birlikte oy sonuçlarını değerlendirmek ve yerel seçimlere hazırlanmak üzere bir toplantı düzenledi. Aslanoğlu, “Yerel seçimlerde otuz ilçe ve büyükşehir belediyesini kazanmak için çalışmalarımızı hep birlikte planlıyoruz” dedi.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Akın’ın İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ve ilçe belediye başkanları ile görüşmesinin ardından CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu ve Soyer, milletvekilleri ile bir araya geldi.

Yaklaşık iki saat süren toplantının ardından konuşan CHP İzmir İl Başkanı Şenol Aslanoğlu, “Bu sabah belediye başkanlarımızla değerlendirme toplantısı yaptık. Ardından genel başkan yardımcımız sizlere açıklama yaptı. Şimdi milletvekillerimizle birlikte. , önümüzdeki yerel seçimlerle ilgili çalışmalarımızı planlıyor ve bir önceki genel seçim sonuçlarını değerlendiriyoruz: “Çıkmaz bir noktaya geldik. Yol haritamızı hep birlikte yavaş yavaş belirliyoruz. Hep birlikte çalışarak yerel seçimlerde 30 ilçe ve büyükşehir belediyesi alacağız diye çalışmalarımızı hep birlikte planlıyoruz” dedi.

Aslanoğlu, “Her zamanki gibi kongre sürecini ele alıyoruz. Kongre süreçlerini sağlıklı bir şekilde tamamlamak ve kongre sürecine kadar İzmir’in birlik beraberlik içinde gitmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

Kaynak: ANKA / Siyaset

felahiye-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu