Yaşam

5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? 5. bölüm fragmanını izle! Yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak?

tropik gençlik, aşk ve drama türünde, Serdar Gözelekli’nin yönettiği, Ebru Hacıoğlu, İbrahim Güler ve Melek Ordu’nun senaryosunu yazdığı, ilk bölümü 4 Temmuz 2023’te yayınlanan D Medya imzalı bir Türk televizyon dizisidir. 5. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölüm fragmanı ne zaman yayınlanacak? 5. bölüm fragmanını izleyin!

DÖNENCE 5. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dönence’nin bugün yayınlanan 4. bölümünün ardından 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Fragman çıktığında detayları sizlerle paylaşacağız.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

18 Temmuz Salı günü yayınlanan dizinin 3.bölümünde Özgür, ağabeyi ile arasındaki sorunu aşması ve ikilinin yakınlaşması için Gece’ye destek olur.

Miro, Özgür’ün kendisine tuzak kurduğunu düşünür ve Özgür’le savaşır. Miro, jandarmanın gelişiyle köşeye sıkışır. Gece çıkan kavgayla sarsılırken Rüzgar abisi için endişelenir. Miro, Ceren’e vurduğunu kabul edecek mi? Özgür ile Miro arasında çıkan arbedede Özgür alnına aldığı darbeyle yaralandı. Özgür’ün alnındaki kanı gören Gece, Özgür’ü giydirmek ister. Özgür ve Gece gözlerini birbirlerinden alamazlar. Miro, Özgür’le tartıştıktan sonra Rüzgar’dan özür diler. Özgür ile kumsalda gece birlikteyken Miro’nun gelişi herkesi şaşırtır. Miro beklenmedik bir yaklaşımı temsil ediyor. Rüzgar’ın ardından Özgür’den özür diler. Gece, Miro’nun yaklaşmasına şaşırır.

Cem, Gece’yi Gülce’ye sorar. Cem’in planı Alican’ı Gülce’den uzaklaştırmaktır. Gece, Gülce ile konuşacak ve ona Alican’ın düzgün bir çocuk olmadığını söyleyecektir. Peki, Gece’nin bu çıkışına Gülce nasıl tepki verecek? Gece, Seralar’da kalmak için Cem’den izin alır. Ancak Gece’nin yanında Miro var. Cem, Gece’yi almaya gittiğinde Miro ile tanışır. Cem’in Gece’ye olan güveni yıkılır.

Gece, Alican davasında Gülce ile kriz yaşar. Gece, Alican’ın Gülce’yi istemediğini ve beklememesi gerektiğini Gülce’nin yüzüne ağlar. Bu sırada nöbet geçiren Gülce bağırmaya başladı. Rüzgar, Gülce’nin hüznüne dayanamaz ve Gece’ye saldırır. Gece ve Gülce bu krizi nasıl atlatacak?

Gülce ve gece yarısı yaşanan kriz, Özgür’ü Gece’ye bir adım daha yaklaştırır. Geceleri kıyıda tek başına ağlarken, Özgür’ün yanına gelip ailesinin ve kendisinin hikayesini anlatmasıyla gözyaşlarını tutamaz. Özgür, Gece’yi Gülce’den anladığını ve ona hak verdiğini itiraf ederken bir yandan da ailesini nasıl kaybettiğini anlatır. Özgür acı dolu hikayesini anlatırken gece Özgür’ün eline değer.

YENİ BÖLÜMLERDE NELER OLACAK?

Tropikal Bölüm 4 2. Fragman yayınlandı! Jim yere düştü!

Gece, Gülce’yi karşısına alır ve insanlarla ilgili bir konuşma yapar. Özgür, Rüzgar’a Gülce’nin erkek arkadaşı olduğunu söyler ve bu duruma nasıl tepki vereceğini merak eder. Miro, Night’ın tutarsızlığından sıkıldığını söyler. Hep birlikte yenen yemekte fenalaşan Cem yere yığılır.

ROTARY SERİSİNİN KONUSU

Üniversiteye gitmeyi planlayan Gece, sevgilisi Buyruk ile yaz boyunca müzik yapmanın da hayalini kurar. Ama tüm hayalleri bir süreliğine askıya alınmalı, o. Özel bir çocuk olan ablası Gülce için İstanbul’un kalabalığı ve gürültüsüyle baş etmesi giderek zorlaşmıştır. İstanbul’daki tüm hayallerini ve sevgilisini bırakmak istemeyen Gece, bir anda kendisini ailesiyle birlikte Foça’da bulur. Hayatı alt üst olan Gece, kardeşinin kayıtlı olduğu yelken kulübünde eğitmenlik yapan Özgür ile tanışır. Özgür, anne ve babasını bir yangında kaybettikten sonra hayatını Asperger Sendromlu ağabeyi Rüzgar’a adamış güzeller güzeli bir genç adamdır. Gece Özgür’le buluştuğunda hayata daha olgun bir bakış açısıyla bakmayı, Özgür de Gece’den hayatı ertelememeyi öğrenecek. Ancak bu süreçte Gece’nin sevgilisi Emir’in Foça’ya gelişiyle ikilinin arasında aşılması güç duvarlar belirir. Gece gerçek aşkın peşinden gitmeye cesaret edebilecek mi? “Dönece” içimizi ısıtacak sıcacık bir gençlik dizisi…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu