Haber

25 Mayıs Perşembe Kandilli Rasathanesi ve AFAD Son Depremler: Bugün Deprem Oldu mu?

Kandilli Rasathanesi ve AFAD en son deprem bilgilerini an be an güncelliyor. Vatandaşlar son dakika deprem haberlerini takip ediyor. 6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş’ta iki büyük deprem meydana geldi. Çevre illerde de hissedilen bu depremlerin ardından 11 il afet bölgesi ilan edildi. Yaraların sarılmaya devam ettiği afet bölgesinde artçı sarsıntılar devam ediyor. Sabah saatlerinde Akdeniz ve Ege Denizi açıklarında meydana gelen deprem vatandaşları da korkuttu. Peki bugün deprem oldu mu? İşte Kandilli Rasathanesi ve AFAD’ın 25 Mayıs Perşembe günü meydana gelen son depremlerinin listesi…

Ülkemizde ve komşu ülkelerde meydana gelen sarsıntılar vatandaşlar tarafından an be an takip ediliyor.

Deprem araştırma merkezi Kandilli Rasathanesi ve AFAD şu anda ülkemizde ve komşu ülkelerde yaşanan deprem bilgilerini vatandaşlarla paylaşıyor.

Kahramanmaraş, Elbistan ve son merkez üssü Pazarcık’ta ileri geri iki büyük sarsıntı yaşandı.

6 Şubat 2023 tarihinde meydana gelen bu iki büyük deprem çevre illerde de hissedildi. Sadece Kahramanmaraş’ta değil, toplam 11 ilde binlerce vatandaş hayatını kaybetti.

Kahramanmaraş depremlerinin ardından Gaziantep, Hatay, Kilis, Adıyaman, Adana, Osmaniye, Şanlıurfa ve Kahramanmaraş gibi birçok ilde irili ufaklı artçı sarsıntılar yaşanıyor.

Afet bölgesinde yaşayan vatandaşlar yaşadıkları yerlerinde artçı deprem olup olmadığını merak ediyor. Depremler sadece sarsıntı bölgesinde değil, ülkenin çeşitli yerlerinde de meydana geliyor. Sabah saatlerinde Akdeniz kıyısı açıklarında meydana gelen deprem vatandaşları korkuttu.

Kandilli Rasathanesi’nin son deprem verilerine göre Akdeniz açıklarında 3.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

AFAD’ın verilerine göre, gece saatlerinde Malatya Akçadağ afet bölgesinde 3,6 büyüklüğünde artçı sarsıntı meydana geldi.

Kandilli Rasathanesi’nin verdiği bilgiye göre, Ege Denizi Kuşadası Körfezi açıklarında 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

25 Mayıs Perşembe Kandilli Rasathanesi Son Depremler Listesi

KANDİLLİ GÖZLEMEVİ

25 Mayıs Perşembe AFAD Son Depremler Listesi

AFAD

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
cevizli evden eve nakliyat
beşiktaş eşya depolama
Başa dön tuşu